O NÁS

 

TRADICE - LOKÁLNOST - ŘEMESLO - PŘÍRODA

"Chceme Vám přinášet nejlepší nabídku českých / moravských prémiových destilátů,

likérů i jiných lihovin a podporovat lokální výrobce."

- Ing. Pavel Švarc, zakladatel DESTILERKA

 

 

NÁŠ PŘÍBĚH:     

V obchodě se pohybujeme přes 20 let, a to zejména v oblasti nápojů. Za tu dobu jsem viděli hodně zajímavého, ale i věci, které nám nedávaly smysl. Pracovali jsem pro velké nadnárodní společnosti v různých obchodních pozicích až po úroveň obchodního ředitele největší likérky v Čechách. Naši společnost jsme založili na popud toho, že pro zákazníky v běžných obchodech, hypermarketech a dalších řetězcích široká nabídka prémiového českého alkoholu od českých výrobců chybí. Rozhodli jsme se proto navštěvovat malé, menší i větší české lihovary, likérky a destilérky, ochutnávat a vybírat to nejlepší i nejzajímavější, co se u nás vyrábí. A pak se s Vámi o zkušenosti podělit.

     Je skvělé vidět, jak se prosazuje domácí výroba v jiných kategorií jako je víno či pivo, a my věříme ,že prémiové nápoje mají obrovský potenciál nejenom v domácnostech, ale i v gastro provozovnách, které se budou chtít více odlišit či jako příležitost pro dárky od českých a moravských producentů.

.................... dstl-team

 

 

NÁŠ TEAM:
foto-pavel-svarc-01 martin-reichert-foto lenka-vojackova tomas-nejedly-02ctverec foto_irca

Pavel

zakladatel a jednatel 

 Martin

konzultant gastro 

Lenka

odbavování zásilek 

 Tomáš

barman / ambasador 

Irena

design a inspirace

 
 
 
 

 

pavel-sud-foto ....................

NAŠE CESTA :

Začali jsme spoluprací postupně s více jak 45 převážně rodinnými palírnami po celé ČR. Vybrali jsme to nejlepší co na trhu bylo v co nejširším portfóliu, proto není problém ochutnat ani například mangovici.

První roky jsme byli čistě eshop, ale od roku 2021 jsme se stali i distributorem do gastronomie, aby jsme šířili věhlas i v českých tradičních hospodách.

Postupně jsme přišli na to, že jsou některé druhy nápojů podceněné, a nebo né dostatečně dobré pro současnou moderní proto jsme přinesli výběrovou řadu českých likérů BOHEMICA a máme v plánu přinést i jiné kategorie, které ještě na trhu nejsou, nechte se překvapit :-) V roce 2024 nás napadlo zeptat se na hodnocení řady BOHEMICA i v zahraničí, proto jsme přihlásili Višňovku Bohemica do prestižní soutěže LONDON SPIRITS COMPETITION, kde ve finále získal zlatou medaily. Proto jsme hrdí, že naše značka je opravdu kvalitní a skvělá.

 

 
 
 
 
 
 
 

PROČ TO DĚLÁME ?

Když vidíme u našich sousedů v Rakousku i Německu jejich hospůdky i bary, kde většina alkoholických nápojů je ryze lokálního původu, tak nás mrzí, že u nás tomu tak není. U nás to není o kvalitě, je to o znalosti co všechno se u nás vyrábí, je to příležitosti, kterou nabídnout zákazníkům, je to u způsobu servírování a to je ta naše role.

Ukázat lokální hrdost a kvalitu, zároveň je to o lokálních pracovních místech a zároveň i místním kapitálu, který neplyne žádnému zahraničnímu koncernu, ale cirkuluje v naší ekonomice.

Vždyť přeci není důvod si večer nevychutnat dobrou pálenku u krbu místo amerického bourbone :-)

....................

playboy-team

 

 
 
 
JSME AMBASADOŘI ČESKÉHO ŘEMESLNÉHO ALKOHOLU 
 
 
zakladatel