Meruňkovica Žufánek 45% 0,5l

Kód: 35
639 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Žufánkova meruňkovice se destiluje třikrát pro perfektní jemnost, vyzrálou chuť a intenzivní vůni

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žufánkova meruňkovice se destiluje třikrát pro perfektní jemnost, vyzrálou chuť a intenzivní vůni. Od roku 2017 se destilují pouze meruňky z Maďarska, protože jsou aromatičtější a chutnější.

Podávání :

-teplota podávání a skladování je od 10 – 16 °C. Při teplotách pod cca 8 °C dojde k mírnému zakalení z důvodu vysrážení aromatických olejů.

  • jako aperitiv
  • koktejl Negroni

Doplňkové parametry

Kategorie: PÁLENKY
Ostatní: Z českých surovin
Zpracování: kvašení
Objem v L: 0,5
Obsah alkoholu: 45%
Kraj: Zlínský
Počet ks v kart: 6
Složení: meruňkový destilát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

zufanek-logo-02

Lihovar Žufánek byl založen v roce 2000 manželi Marcelou a Josefem Žufánkovými a jejich syny Martinem, Josefem a Janem v obci Boršice u Uherského Hradiště. Poctivě jako jedni z prvních prošlapával cestu v barech, aby začali nabízet české prémiové destiláty. Dneska jsou ikonami mezi malými lihovary a to jak vysokou kvalitou, tak velkou prací, kterou odvedli v medializaci oboru. 

  • Ovocné destiláty: Firma se specializuje na výrobu tradičních ovocných destilátů, jako jsou slivovice, hruškovice, meruňkovice a další.
  • Gin: Jeden z nejznámějších produktů je OMFG gin, což je limitovaná edice ginu, která se každý rok vyrábí s jednou speciální bylinou navíc.
  • Absint: Žufánek vyrábí také kvalitní absint, který je ceněn nejen v České republice, ale i v zahraničí.