Baron Hildprandt ze zralých meruněk 40% 0,7L

Kód: 18
679 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYPRODÁNO Náhrada ZDE

Poctivá lihovina vyrobená i macerací prvotřídních meruněk z jižní Moravy. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí. 

Za nás je velmi příjemná alternativa pro ty co ještě neholdují ovocným pálenkám na 100%, ale chtějí na chuť přijít. Tzn jedná o nápoj něco mezi likérem a pálenkou.

 

Podávání :

digestiv

Doplňkové parametry

Kategorie: PÁLENKY
Zpracování: míchání
Objem v L: 0,7
Obsah alkoholu: 40%
Kraj: Jihočeský
Složení: voda, meruňkový destilát, líh, cukr, meruňkový extrakt, barvivo:karamel
Počet ks v kart: 6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

baron-hildprandt-logo

Jméno František Hildprandt , toho času užívající titul Baron je spojené práve se založením Zámecké palírny naproti svému vodnímu zámku v Blatné v roce 1885. V temné době po roce 1948, přišla rodina Hildeprandtů o všechen svůj majetek a nejen to, celá rodina byla násilně vystěhována z Čech. Nějakou dobu žila v Etiopii, později v Německu a do Blatné se členové rodu Hildprandtů vrátili až na začátku devadesátých let.